Радио Милева

Шерон Стоун го покажа 10 години помладото момче (фото)

Шерон Стоун го покажа 10 години помладото момче (фото)

Една од најубавите жени на светот и најпознатата холивудска актерка, Шерон Стоун покажа како изгледа без грам шминка, но и го покажа своето момче.

Пред неколку дена фоторепортерите ја фатиле Шерон со 10 години помладото момче во шопинг во Рим.

Момчето на актерката е новинар, а добил и „Нобелова награда за мир“. Популарниот пар држејќи се рака се шетал во Рим не обранувајќи внимание на фоторепортерите.

За оваа прилика,  Шерон била облечена во црни панталони и црна ролка,  а се тоа го надополнила со жолт капут. Носела очила за вид и црвена торба, а од накит имала само часовник.

foto: profimedia

Останати вести од Радио Милева