Радио Милева
уживање за сите пари

Северина направи ремонт на усните: Пејачката во бикини прати поздрав од Малдиви, а новината на неа се гледа од прва (фото)

Северина направи ремонт на усните: Пејачката во бикини прати поздрав од Малдиви, а новината на неа се гледа од прва (фото)

Популарната пејачка Северина ужива на егзотичните Малдиви.

Атрактивната Севе годинава полни 51 година но нема проблем да се соблече во минијатурно бикини и да покаже со што располага.

Северина со фотки од Малдиви уште еднаш покажа дека за неа годините се само бројка и дека се уште е во топ форма.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Меѓутоа она што повеќето го забележаа,беа зголемените усни на Севе, или всушност обновените, па новиот волумен беше забележителен на прв поглед.

Севереина е една од првите дами на јавнатра ссена која направи поголеми усни, а тоа дека треба да се прават редовен ремонт, таа е добар пример.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Инаку,Северина на топлите Малдиви е заедно со синот Александар.

фото:Инстаграм/Северина

Останати вести од Радио Милева