Радио Милева

Сестрата на Богдана Ражнатовиќ се породи пред речиси една година, а од бременоста и породувањето нема ни трага на нејзиното бомбастично тело (видео)

Сестрата на Богдана Ражнатовиќ се породи пред речиси една година, а од бременоста и породувањето нема ни трага на нејзиното бомбастично тело (видео)

Свршеницата на Мирко Шијан, Бојана Родиќ, објави провокативна фотографија на Инстаграм.

Бојана се породи пред една година, но брзо го доведе своето тело до совршенство.

Сега позираше во мало бикини и покажа облини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bojana Rodic (@bojana__rodic)

Сестрите Родиќ очигледно генестски имаат предиспозиции брзо да се враќаат во топ форма, бидејќи случајот беше ист и со Богдана по породувањето.

фото:Instagram

Останати вести од Радио Милева