Радио Милева
Секси мама

Серијата трудничко секси-фото на Сара Мејс продолжува… Овој пат и без градник и без гаќички (фото)

Серијата трудничко секси-фото на Сара Мејс продолжува… Овој пат и без градник и без гаќички (фото)

Кога една трудница е задоволна од својот изглед со стомак до заби, односно е задоволна што народски кажано пораснал само стомакот, а таа останала без вишок , тогаш задоволството е евидентно.

Сара Мејс го чека големиот ден кога во прегратките ќе го земе своето второ чедо, а дотогаш ужива во секој момент од трудничките денови.

Внимаваше на исхраната и она што е добро за бебето во утробта, па јасно е дека е задоволна трудница.

Од нашите содржини ја видовте нејзината најнова фотосесија, која дневно продолжува во низа. Ако вчера понуди стајлинг во фустан под кој гаќиките без излишни, овој пат не и требаа ниту градник, а ниту гаќички, Сара позираше само со сако на себе, а интимата ја покри со дланките.

На другиот стајлинг каде секако во фокус е стомакот, позира со зелен минијатурен комплет и два пердуви во рацете кои станаа нејзин заштитен знак.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sarah Mace (@sarahmace__)

По ваквите секси серија фотографии следуваат оние најважните- оние со бебето во нејзините раце, а до тогаш, со лесно и секое добро!

фото:photofactory.mk/Инстаграм Сара Мејс

Останати вести од Радио Милева