Радио Милева
никогаш попровокативна...

Сенидах со разголени фотографии ја разбуди страста: Од бунтовничка до заводничка (ФОТО)

Сенидах со разголени фотографии ја разбуди страста: Од бунтовничка до заводничка (ФОТО)

Сенида Хајдарпашиќ брзо се искачи на врвот, меѓу естрадните везди, иако таа е една од пејачките што дала најмалку интервјуа.
Таа сака да го задржи приватниот живот подалеку од во јавноста, иако долго време се занимава со музика. Многумина не ја препознаа кога ги видоа нејзините стари фотографии.

Сенидах порано имала темна коса, а се шпекулира дека направила и естетска корекција на усните. Пејачката има босанско потекло, а е родена во Словенија, но својата кариера реши да ја гради во Србија.

Сенида важи за девојка со стил, па дури и нејзините најверни фанови ретко имале можност да ја видат во провокативни изданија.

Сепак, таа сега направи исклучок и од бунтовничка стана заводничка. Сенида објави неколку фотографии на кои воодушевува со својот изразен сексапил со кој ги и ги плени сите нејзини следбеници на Инстаграм.

Таа позираше пред огледалото во многу предизвикувачки пози, покажувајќи ги долгите нозе, а припадниците на посилниот пол не можеа да го симнат погледот од нејзините бутови. Сепак, Сенида не застана тука, па нејзината следна објава дополнително ја вжешти температурата.

Со подразголени  гради излезени на виделина и  тетоважата на раката, пејачката еротскиот момент  го „зачини“ со интересна перика што многумина во почетокот дури и не ја забележуваа.

Останати вести од Радио Милева