Радио Милева
зум на бутини...

Сенидах си направи „селфи одоздола“: Никогаш повозбудлива! (ФОТО)

Сенидах си направи „селфи одоздола“: Никогаш повозбудлива! (ФОТО)

Популарната словенечка пејачка со црногорско потекло, Сенида Хајдарпашиќ (36), на социјалните мрежи објави две нови фотографии за кои се зборува.

 

А како и не би, кога расната убавица се фотографирала така што си направила „селфи одоздола“, па онака апансас фатена во тексас куси панталони, во преден план се нејзините цврсти и силни бутини, иако прошарани со по некоја модринка на нозете на сексапилната „црногорска Словенка“.

Обожавателите се воодушевени од новото издание на музичката sвезда, особено мажите, кои и порачаа дека никогаш не била повозбудлива.

Фото: Инстаграм принтскрин/senida_h

Останати вести од Радио Милева