Радио Милева
семејна прослава

Семејствата на купче: Анастасија славеше роденден, а Цеца се запозна зетот во нејзината вила (ВИДЕО)

Семејствата на купче: Анастасија славеше роденден, а Цеца се запозна зетот во нејзината вила (ВИДЕО)

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ го слави својот 25 роденден.

Нејзината горда мајка, фолк дивата  Цеца во доцните часови на специфичен начин  и го честиташе роденденот на својата ќерка и тоа со комплетна поддршка од семејството Гудељ на чело со Немања, кој по овој повод се вратил од Шпанија во Србија.

 

 

Цеца била облечена во тигрест фустан, додека братот на Немања на својот профил на Инстаграм објавил и фотографија од прославата пишувајќи: „Среќен роденден снашке“.

Фолк пејачката објави видео снимка од вилата на Дедиње на кое со шампањ и кутија со црвени рози  наздравуваат во чест на роденденот на Анастасија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic)

Фото: Инстаграм принтскрин/raznatovicanastasijja

Останати вести од Радио Милева