Мегафон

Семејна трагедија: Синот на познатиот актер изврши самоубиство!

Семејна трагедија: Синот на познатиот актер изврши самоубиство!

Познатиот актер Дејвид Лабрава на својот Инстаграм профил објави дека се самоубил неговиот шеснаесет годишен син.

Тој истакна дека неговиот син починал пред неколку дена, а се борел и со тешка депресија за која тој не знаел.

Ѕвездата на серијата „Синови на анархијата“, со фотографија од синот напиша и емотивна порака:

„Никогаш не помислев дека ова ќе го објавам. Ова е моето момче Тихо. Си го одзема животот пред неколку дена, на своите 16 години. Страдаше од депресија која не можевме да ја видиме, беше среќно, младо дете. Комуницирајте со најдрагите бидејќи нема знаци. Јас сум скршен, напиша актерот на Инстаграм.