Радио Милева
баш и е гајле

Селма Хаек можеби не изгледа совршено во бикини, но гордо се носи со сите мани и недостатоци (фото)

Селма Хаек можеби не изгледа совршено во бикини, но гордо се носи со сите мани и недостатоци (фото)
фото:селма хаек/инстаграм принтскрин

Холивудската актерка Селма Хаек периодов е на одмор со семејството и ужива на јахта во Лос Кабос, Мексико.

Актерката толку многу уживала со ќерката и сопругот, пливала и нормално, не ги забележала папарацо фотографите кои се фокусирале на нејзиниот целулит, несовршености и сето она поради кое луѓето би го забележале.

Јавноста преку коментарите реагираше како никогаш да не виделе опуштено женско тело над 50 години, на море.

Сепак,Селма  со гордост ги носи сите свои мани и недостатоци и ужива во одморот со саканите.

фото:HEM / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia/instagram printskrin

Останати вести од Радио Милева