Радио Милева
раскошна и бујна

Селма Бајрами е „хот мами“: Русокосата убавица потсети дека е сeкcи пејачка и жешка милфица (ФОТО)

Селма Бајрами е „хот мами“: Русокосата убавица потсети дека е сeкcи пејачка и жешка милфица (ФОТО)

Популарната фолк пејачка Селма Бајрами уште еднаш го оправда статусот на една од најатрактивните, но и најжешки пејачки во „поодминати години“ на овие простори.


Покрај, Брена, Цеца, Карлеуша…  Во прилог на ваквото тврдење е изданието во кое Селма неретко се појавува, без оглед дали е тоа во автомобил, на настап или по дома.

Познатата пејачка во секоја прилика изгледа повеќе од секси, особено кога е во прашање нејзината бујна предница која едвај ја собира во кое и да е  деколте.

Како и многу пати претходно и со најновите објави Селма Бајрами покажа дека е „хот мами“ (Hot mommy).

Русокосата убавица уште еднаш потсети дека е секси пејачка и жешка милфица… Со бујна предница и раскошна задница!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Selma Bajrami (@selmabajrami.star)

Фото: Инстаграм принтскрин/selmabajrami.star

Останати вести од Радио Милева