Радио Милева

Секси во црвено: Елена Стефановска како Памела Андерсон во „Чувари на плажата“ (ФОТО)

Секси во црвено: Елена Стефановска како Памела Андерсон во „Чувари на плажата“ (ФОТО)

Водителката Елена Стефановска неодамна беше во посета на Америка, па сега очигледно и недостигаат убавите моменти од таму, па често си објавува фотографии.

На последната Елена позира во црвен костим за капење на плажа.

Во стилот на Памела Андерсон од „Чувари на плажата“, Елена објави фотографија од Малибу.

Останати вести од Радио Милева