Радио Милева
огнено жешка

Секси собарка: Во вакво издание Сека Алексиќ се уште не сте имале прилика да ја видите (видео)

Секси собарка: Во вакво издание Сека Алексиќ се уште не сте имале прилика да ја видите (видео)

За помалку од една недела најновата песна на Сека Алексиќ има над 400.000 прегледи.

Пејачката неодамна направи голема врева кога ја објави хит песната „Приѓи ако смеш“ со која го најави и својот нов албум.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic)

Диско Сека ги надмина сите очекувања, а покрај гласот и новиот звук што го донесе на сцената, ја воодушеви јавноста и со својот изглед.

Сега пејачката повторно успеа да се надмине кога на социјалната мрежа Инстаграм објави видео во кое таа е собарка.

Коментарите за нејзиниот стајлинг не престануваа, а пејачката уште еднаш покажа дека секое издание и стои одлично.

фото:Инстаграм принтскрин/Ало.рс

Останати вести од Радио Милева