Радио Милева
жешки

„Секси сењорити“: Милица Павловиќ и Карлеуша со жежок танц ги запалија социјалните мрежи (фото + видео)

„Секси сењорити“: Милица Павловиќ и Карлеуша со жежок танц ги запалија социјалните мрежи (фото + видео)

Пејачката Милица Павловиќ пред некој ден го прослави својот роденден и наполни 30 години.

Меѓутоа, на социјалните мрежи сега се појави снимка на која се Карлеуша и Павловиќ.

Имено, Милица организираше гала прослава во еден белградски ресторан по повод нејзиниот 30ти роденден, а на забавата присуствуваа  и бројни личности меѓу кои и Јелена Карлеуша.

Павловиќ на својот „Инстаграм“ сподели снимки од прославата, а со жешкиот танц ги запалија социјалните мрежи.

Милица во мини розов фустан и Карлеуша во проѕирен комбинезон  жешко танцуваа, а сите погледи беа свртени кон нив.

Во еден момент, двете пејачки се свртеја со задникот, а од оваа глетка ќе ви падне вилицата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Srb VIP (@srbija.v.i.p)

фото: е сток/карлеуша

Останати вести од Радио Милева