Радио Милева

Секси игри и акција: Сандра Африка го објави најперверзното видео! (ВИДЕО)

Секси игри и акција: Сандра Африка го објави најперверзното видео! (ВИДЕО)

Пејачката Сандра Африка е позната по разголените спотови, но сега отиде чекор подалеку во нејзиното видео за песната „Дијаболе“ кое изобилува со секси сцени.

Сигурно најмногу внимание ќе привлечат сцените во кои Сандра е во кревет дури со шест разголени мажи кои ја допираат, а не изостанале ниту „игрите“ со девојките.

Останати вести од Радио Милева