Радио Милева
лотарија

Секси глетка: Марјана Станојковска изгледа како авион во бикини на плажа (видео)

Секси глетка: Марјана Станојковска изгледа како авион во бикини на плажа (видео)
фото: Инстаграм/марјана станојковска

Марјана Станјковска со години го носи епитетот за најзгодна водителка.

Без оглед на  тоа дали ќе облече краток или долг фустан, тренерки, елегантни модни комбинации, фармерки или панталони, Марјана изгледа подобро од седмица од лото, а корисниците не се штедат да ја опсипат со убави коментари.

фото: Инстаграм/марјана станојковска

Водителката е активна на социјалните мрежи каде што некогаш знае да промовира производите или модните комбинации на разни брендови, позирајќи од студио, или облечена во модни парчиња кои ја истакнуваат нејзината витка линија.

фото: Инстаграм/марјана станојковска

Иако се уште не започнала летната сезона, но и не знаеме како оваа година ќе бидат летните одмори поради коронавирусот, некои од нашите познати се соблекоа во бикини.

По Милена Антовска, Антониа Гиговска, Лила Филиповска….кои претходниот период беа во Турција со цел промовирање на туристичка агенција и познати турски хотели, и Марјана позираше во бикини.

Имено, во една од нејзините последни објави на Инстаграм, водителката објави забавена снимка на која во бикини оди по плажа и го покажа своето витко тело на кое може многумиа да и позавидат.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)


Нејзините следбеници не чекаа многу и ја опсипаа со коемнтари порачувајќи и дека изгледа како авион.

Останати вести од Радио Милева