Радио Милева
секси мама

Сексапилот пуштен на најјако:Милена Антовска во пресекси стајлинг за на дожд (фото)

Сексапилот пуштен на најјако:Милена Антовска во пресекси стајлинг за на дожд (фото)

Неодамна ТВ водителката Милена Антовска Станковска го прослави првиот роденден на својата ќеркичка Јоана и со семејството имаа убави моменти исполнети со многу среќа.

Времето лета и помина цела година откако Милена се породи по вторпат, а за многу кратко време се врати во топ форма, иако еден период не беше задоволна од својот изглед, па летото се двоумеше дали да објавува фотографии во бикини.

Сега постпородилниот период е зад неа, а таа е во совршена форма.

Во поглед на стилот, Миленче сезонава е навлечена на куси здолништа кои со тие долги нозе, совршено и прилегаат.

Многу често е тама во медиумите и тоа токму поради својот секси изглед, особено оној пред камери.

Но и кога не е на работа, Милена е истата секси мама, а тоа го покажа со селфи во лифт од стајлингот кој го избрала на врнежлив ден.

 

Таа споила беж долг капут со макси џемпрче и ултра кусо колоритно здолниште – шик урбана комбинација која е полн погодок. Сесапилот и е пуштен на најјако, а нема сомнеж дека со вака голи нозе била магнет за погледи.

фото:Инстаграм/Фејсбук принтскрин/Милена Антовска

Останати вести од Радио Милева