Радио Милева
како секс шоп да ја облекува

Сексапилната бугарска пејачка Лијана повторно ги растрепери машките срца со жешки фотографии погодни за филм за возрасни (ФОТО)

Сексапилната бугарска пејачка Лијана повторно ги растрепери машките срца со жешки фотографии погодни за филм за возрасни (ФОТО)

Сексапилната бугарска пејачка Лијана повторно ги растрепери машките срца со жешки фотографии погодни за филм за возрасни.

Разгалената фолкерка не престанува да споделува  провокативни пози гола или во оскудна облека.

Обожавателите се шегуваат со неа дека целата облека и е купена од секс шоп, а здолништата се парче ткаенина што едвај и ги покрива интимните делови. Ако не е во прашање само пешкир или бањарка…

Лијана важи за пејачка со најграциозниот физикус, што е резултат на интензивните тренинзи. Пејачката често може да се забележи во паркот рано наутро, каде што секој ден трча по 8-километри.

Неодамна пејачката се оддалечи од пеењето и се впушти во нова врска со истакнат адвокат која ја разгалува како принцеза. Одвреме-навреме објавува нови песни за да го задржи својот имиџ.

Провокативните кадри се тие што го будат интересот и постојано го задржуваат вниманието, а не новите проекти, пишува Слава.

Фото: Инстаграм принтскрин/liyana_original

Останати вести од Радио Милева