Радио Милева

Секс скандал го потресе Реал: Славниот фудбалер заврши во кревет со популарната ѕвезда од Косово

Секс скандал го потресе Реал: Славниот фудбалер заврши во кревет со популарната ѕвезда од Косово

Згодната пејачка со албанско потекло со своите хитови се изкачува кон врвот, а сега нејзиниот љубовен живот ја интригира јавноста. Се шушка дека се гледа со еден славен фудбалер.

Марко Асенсио, според информациите кои ги имаат украинските медиуми, но и турскиот Си- Ен- Ен, изгледа дека достојно го прославил големиот трофеј во Киев и тоа во друштво на Дуа Липа.

Изгледа дека ѕвездата на Реал освојува уште еден трофеј таа вечер, бидејќи Марко е виден во друштво на популарната пејачка (која наводно има момче во Лондон), а која настапувала на почетокот на натпреварот.

A post shared by Marco Asensio (@marcoasensio10) on


Сепак, Липа за брзо време ја демантираше приказната на социјалните мрежи, но никој не е убеден дека тоа што го напиша е вистина.

Инаку, Дуа Лупа е една од ретките пејачки за чиј љубовен живот се знае малку. Не отстапува од својот природен изглед, а стана популарна благодарение на своите песни.

Реал е во финале од Лига на шампиони и славеше 3/1 против Ливерпул, а Марко по натпреварот изгледа имал своја приватна забава и тоа баш со оваа пејачка.

Останати вести од Радио Милева