Љубов и Секс

Секс поза која создава неверојатни оргазми: Наменета е само за сингл личности!

Секс поза која создава неверојатни оргазми: Наменета е само за сингл личности!

Ако сте сингл и немате партнер или партнерка, не значи дека не можете да си поминете убаво и да бидете задоволни.

“Daily Star” повторно се здружи со британската компанија за секс играчки и долна облека, “Ann Summers”, но овој пат тие откриваат поза за соло – секс, односно мастурбација.

Наведуваат дека е многу едноставно и гарантира неверојатни оргазми. Сè што треба да направите е да легнете на грб и да го подигнете едното колено. Секако и секс-играчките помагаат, особено кога станува збор за понежниот пол. Еве како изгледа тоа.

извор: попара.мк