Радио Милева
во лежерен и опуштен стил

Секогаш „тип-топ“ средена, Ивана Николиќ атрактивната „ураганка“ во природно издание нема да ја препознаете (фото)

Секогаш „тип-топ“ средена, Ивана Николиќ атрактивната „ураганка“ во природно издание нема да ја препознаете (фото)

Атрактивната „ураганка“ Ивана Николиќ од почетокот на кариерата е мета на коментари на социјалните мрежи.

Некои го фалат нејзиниот атрактивен изглед, други ги критикуваат интервенциите на нејзиното лице и тело, но сите се согласуваат во едно, дека таа е една од најубавите пејачки на  естрадата.

Ивана претходно призна дека е „опседната“ со својот физички изглед и дека во себе гледа маани што другите не ги гледаат, но овој пат објави слика во опуштен стил – широка маица, бициклисти и без трошка шминка.

Да потсетиме, неодамнешната вест за распадот на групата растажи многу фанови. Популарната група ги освојуваше срцата на публиката уште од првата песна „Фаворито“ до сега, а веќе од есен нема да настапуваат .

Останати вести од Радио Милева