Радио Милева
поинакви

Секоја година во ново друштво: Дара Бубамара не со еден, туку со двајца мажи на егзотично патување (фото)

Секоја година во ново друштво: Дара Бубамара не со еден, туку со двајца мажи на егзотично патување (фото)

Познатата српска пејачка Дара Бубамара во брак со Милан Кесиќ го доби синот Константин.

Иако таа љубовна приказна не траеше долго, пејачката со поранешниот сопруг остана во добри односи и двајцата се максимално посветени кон својот син.

Судејќи по објавите на пејачката, може да се забележи дека Константин веќе е драстично повисок од неговата мајка.

Пејачката многумина изненади со својите последни објави на Инстаграм на кои се гледа како тројцата уживаат на една егзотична дестинација, а како што вели Дара, помеѓу неа и Милан нема „зла крв“.

„Секоја чест“, „Така се прави тоа“, „Еве што значи почит“, „Вие сте пример за среќно семејство“, „Браво“, се само неколку од коментарите.

фото:Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева