Радио Милева

Сека фасцинира: Пејачката објави селфи, а сите гледаа таму долу! (ФОТО)

Сека фасцинира: Пејачката објави селфи, а сите гледаа таму долу! (ФОТО)

Пејачката Сека Алексиќ нема проблем да се фотографира без грам шминка, но обожавателите забележаа друг детаљ.

Сека Алекси на Инстаграм објавила селфи во огледало во потполно природно издание.

Таа го покажа лицето без шминка, но сите гледаа долу во нејзините гради, кои едвај ги покри со мантил.

Останати вести од Радио Милева