Радио Милева
проблем

Сека Алексиќ се соочува со здравствени проблеми по слабеењето, па заврши во болница (фото)

Сека Алексиќ се соочува со здравствени проблеми по слабеењето, па заврши во болница (фото)

Пејачката Сека Алексиќ го искористи топлиот есенски ден да се прошета низ Белград со кабриолет, а беше на мета на папараците кои ја снимија нејзината посета на приватна клиника.

Фолк ѕвездата морала да оди на преглед на клиника бидејќи има проблеми со здравјето.

Имено, Сека отишла на преглед на вени и капилари бидејќи се соочува со здравствени проблеми по слабеењето.

Алексиќ денот го поминала во друштво на својата пријателка, а по болницата отишле кај познат белградски шминкер.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Сека Алексиќ/Часлав Вукојичиќ

Останати вести од Радио Милева