Радио Милева

Сека Алексиќ легна под нож, пишуваат српските медиуми: Таа со една фотографија им ја покажа вистината

Сека Алексиќ легна под нож, пишуваат српските медиуми: Таа со една фотографија им ја покажа вистината

Српските медиуми пишуваат дека пејачката Сека Алексиќ направила естетска корекција на лицето со која ги отстранила бенките на нејзиното лице по кои е препознатлива.

Дури напишаа дека се шетала со завој на лицето и тоа без да покажат доказ за тоа.

За да ги демантира ваквите шпекулации, Сека Алексиќ се фотографираше во дворот од својот дом и преку една фотографија им покажа дека тоа е лага.

-Моите бенки се мој заштитен знак, Бакнеж за медиумите, им порача Сека.

Moji mladezi su moj zastitni znak! Poljubac za medije ?

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

Останати вести од Радио Милева