Радио Милева
поместува граници

Сека Алексиќ го „запали“ Инстаграм: Се сликаше гола и без шмика (фото)

Сека Алексиќ го „запали“ Инстаграм: Се сликаше гола и без шмика (фото)

Пејачката Сека Алексиќ летово ужива на Миконос од каде редовно објавува фотографии на социјалните мрежи. Следбениците се воодушевени од нејзиниот изглед, коментирајќи дека никогаш не изгледала подобро.

Ова уште повеќе ја охрабри Сека, а таа реши да ги израдува своите следбеници со фотографија на која позира гола и без шминка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic)

„Тоа е многу добра работа – враќањето на твојата разиграност, опуштеност, лудост и во овој случај храброста, сè е многу стилски“, „Секогаш негувана и убава“, „Ти си супер“, „Убава“ – заклучија следбениците.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic)

Летово многу дами од јавната сцена споделија фотографии на кои се разголени. Се чини дека стана тренд.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic)

Сека Алексиќ се врати на сцената во полн сјај, додека од година во година изгледа се подобро и подобро!

Останати вести од Радио Милева