Радио Милева
доминира на настапите

Сека Алексиќ изгледа подобро од било кога но, со оваа секси заводлива комбинација привлече големо внимание (видео)

Сека Алексиќ изгледа подобро од било кога но, со оваа секси заводлива комбинација привлече големо внимание (видео)

Сека Алексиќ е пребукирана со настапи, а видеото од последниот ги запали социјалните мрежи.

Сека Алексиќ неодамна се најде во центарот на вниманието поради помирувањето со Јелена Карлеуша, на која на домашна адреса и испрати парчиња од својата нова модна колекција со која е исклучително горда.

Пејачката работи со полно работно време, а Сека освен што ја снима емисијата „Мајки и снаи“ на ТВ Курир и модната линија, ужива и во дружењето со публиката, која и оваа година наголемо ја резервираа. На еден од нејзините последни настапи привлече огромно внимание со заводливата комбинација што ја одбра.

Сека беше облечена во кадифен комбинезон, додека страничните шлицови беа покриени само со мрежа. Таа пееше, играше и ги креваше нозете, а многумина коментираа дека изгледа подобро од било кога.

Фото: Принтскрин/Инстаграм

Останати вести од Радио Милева