Радио Милева

Сега е преубава и свршена за принцот Хари, а еве како изгледаше Меган на 16 години

Сега е преубава и свршена за принцот Хари, а еве како изгледаше Меган на 16 години

За да ја прослават објавата за свршувачката, девојките со кои Меган Маркј беше во сестринство, одлучија да објават фотографија од нејзините тинејџерски денови.

Судејќи по нив, Меган била типичен студент и член на сестринство, но издвојувајќи се со љубовта кон театарот.  2013 година.

-Знаев дека живеам за да се занимавам со глума, но ја мразев идејата да станам клише- девојка од Лос Анџелес која сака да биде актерка. Сакав повеќе од тоа, изјави Меган за магазинот Мери Клер во 2013 година.

Меѓутоа, по се изгледа Меган поради свршувачката со принцот Хари ќе мора да ја остави големата љубов, за да може да се посвети на обврските во кралското семејство.

Останати вести од Радио Милева