Радио Милева

Сe соблекла љубовницата на Душко Тошиќ: Ана Јовановиќ сликана потполно го*а среде бар (фото)

Сe соблекла љубовницата на Душко Тошиќ: Ана Јовановиќ сликана потполно го*а среде бар (фото)

Дизајнерката Ана Јовановиќ, на пошироката јавност позната е како љубовница на фудбалерот Душко Тошиќ направила вистински хаос со своето нудистичко издание.

Имено, Ана Јовановиќ е доста активна на социјалните мрежи, каде што редовно објавуваат фотографии од егзотични дестинации, а посебно оние на кои е во бикини.

Сега отишла чекор понатаму, се фотографирала потполно гола во заводлива поза и тоа го објавила на социјалните мрежи за да ја видат сите нејзини следбеници.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ✨Ana Jovanovic✨ (@anajovanovic1)

Интимните делови ги покрила со раце, меѓутоа сигурно е дека оние кои се нашле во нејзина близина во тој момент, ваквиот кадар било вистинско задоволство за очи.

Останати вести од Радио Милева