Радио Милева

Се соблече во бикини, па се опушти среде плажа: Македонската водителката во провокативно издание (фото)

Се соблече во бикини, па се опушти среде плажа: Македонската водителката во провокативно издание (фото)

Со подобрување на времето и доаѓање на потоплото лето, македонските јавни личности ја искористија приликата да заминат некаде на краток предсезонски одмор.

Македонската водителка на Канал 5, Јелена Спенџарска, одлучи празникот  1ви мај да го спои со викендот, па заедно со нејзината сестра замина на пред летно одмарање.

Јеца Спенџарска замина во Грција, се соблече во бикини и покажа како ужива  среде плажа.

А водителката одлучи слободното време да го искористи и да прочита некоја добра книга.

фото: инстаграм/принтскрин

Останати вести од Радио Милева