Радио Милева
не е веќе срамежлива

Се соблече ќерката на Бранислав Лечиќ: Ана е ултрасекси убавица (ФОТО)

Се соблече ќерката на Бранислав Лечиќ: Ана е ултрасекси убавица (ФОТО)

Ќерката на Бранислав Лечиќ, Ана Лечиќ, на својот Инстаграм профил објави сет провокативни фотографии. Младата актерка го соблече градникот и ја запали фантазијата на многу следбеници. Ѕвездата на филмот „Дара од Јасеновац“ имаме можност за прв пат да ја видиме во ова издание.

Нејзините секси фотографии наидоа на фантастични реакции, па за кратко време собра голем број лајкови, но и коментари.

Ана веќе истакна дека повеќе нема проблем да се соблече за добра улога.

„Срамежлива сум, но пред моите родители, пријатели и блиски луѓе го немам тој проблем. Ако некоја следна улога бара да се соблечам, нема да бидам нервозна. Разговарав за тоа со колегите, ми рекоа дека тоа е дел од работата. Зошто не би се соблекла гола? Веќе ме повикаа да глумам во филм, но не можам да ги откријам детали. Ќе се прикажува следната година“ – изјави неодамна младата актерка, чии разголени секси фотографии се повеќе од возбудливи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Lecic (@analecic5)

Фото: Инстаграм принтскрин/

Останати вести од Радио Милева