Радио Милева
само што не се породила

Се соблече Бојана Родиќ: Еве како изгледа во 9-иот месец од бременоста (фото)

Се соблече Бојана Родиќ: Еве како изгледа во 9-иот месец од бременоста (фото)

Бојана Родиќ го очекува своето прво дете со Мирко Шијан, синот на Гоца Божиновска.

Бремената Родиќ се подготви за плажа и покажа како изгледа во 9иот месец од бремноста.

Бојана позираше пред огледало, а на себе носи бела долна облека и се гледа нејзиното нараснато трудничко стомаче.

„Секој честа на изгледот“; „Немаш ни грам вишок на килограми“; „Само имаш стомак“; „Изгледаш како милион долари“ се само некои од коментарите кои може да се прочитаат.

Потсетуваме, Гоца неодамна откри дека нејзиниот внук ќе добие име по покојниот татко на Мирко, Зоран Шијан.

фото: инстаграм/бојана родиќ

Останати вести од Радио Милева