Радио Милева
жешки фотографии

Некогаш ја поврзуваа со Жељко Ражнатовиќ, но за актуелност не и треба тој – туку жешки секси кадри од Шпанија (Фото)

Некогаш ја поврзуваа со Жељко Ражнатовиќ, но за актуелност не и треба тој – туку жешки секси кадри од Шпанија  (Фото)

Поранешната манекенка Ана Рајковиќ заминала на одмор во Шпанија, од каде Ана веднаш сподели неколку жешки фотографии.

Сопругата на фудбалерот Предраг Рајковиќ позирала на речиси секоја локација што ја посетиле, а следбениците не можат да се  одлучат која фотографија е најдобра.

Многумина ја пофалија Ана во коментарите, меѓу кои и нејзиниот сопруг Предраг, кој и оставил вљубени емотикони.

Ана сподели фотографии во бикини, фустан за на плажа, од базен, од лежалки… И никој не остана рамнодушен на нејзините облини и витка линија.

„Рибетина ипол“, „Газела“, „Ана, брутална си“, „Гориш“, се само дел од коментарите.

Фото:Принтскрин/Инстаграм/rajkovic__ana

 

Останати вести од Радио Милева