Радио Милева
се снима...

Серија за сопругата на маршалот: Ќе има и пикантерии од спалната соба на Тито, а еве која позната актерка и пејачка ја игра Јованка Броз ( ВИДЕО)

Серија за сопругата на маршалот: Ќе има и пикантерии од спалната соба на Тито, а еве која позната актерка и пејачка ја игра Јованка Броз ( ВИДЕО)

Снежана Савиќ и Небојша Дугалиќ ги толкуваат главните улоги во новата серија „Јованка Броз и тајните служби“, а сега е откриено дека ќе има и интимни сцени од спалната соба на маршалот. Снимањето на серијата трае подолго време, а сега шармантната актерка Снежана Савиќ открива пикантни детали од сетот.

„Во серијата ќе има интимни сцени помеѓу Јованка и Тито. Во својата спална соба тие разговараа и за политичките настани во земјата. Една од темите за кои ќе зборуваат во тие четири sида е моментот кога ќе откријат дека биле прислушувани“ – изјавила актерката за српски Информер.

Инаку, серијата ќе се емитува на Радио телевизија Србија и ќе има 10 епизоди.

Останати вести од Радио Милева