Радио Милева
Згоден фраер

Се шпекулираше дека е оженет: Хелена Топаловиќ за првпат го покажа момчето (фото)

Се шпекулираше дека е оженет: Хелена Топаловиќ за првпат го покажа момчето (фото)
фото:инстаграм принтскрин

Минатата година атрактивната Хелена Топаловиќ беше мета на медиумите поради наводната врска со оженет маж.

Потоа Хелена проговори за нејзиниот емотивен живот, само за да докаже дека нејзиниот партнер е разведен „повеќе од година и пол“, а сега за прв пат ја објави заедничка фотографија на Инстаграм!

фото:инстаграм принтскрин

Ќерката на Топалко објави заедничка фотографија на своите „стори“ на Инстаграм, која ја направи како врамена слика и по тој повод покажа дека ужива да биде со него.

Ова е првпат убавицата да го покажува својот партнер во јавноста чиј изглед особено им се допадна на нејзините следбенички.

Останати вести од Радио Милева