Радио Милева

Се сеќавате ли на фаталната Руби – денес е секси баба, а вака изгледа без грам шминка!

Се сеќавате ли на фаталната Руби – денес е секси баба, а вака изгледа без грам шминка!

Кога станува збора за шпанските серии, сигурно се сеќавате на многу од нив, но постојат некои кои останаа запаметени.

Една од нив и серијата „Руби“ во која главна улога ја играше латиноамериканската актерка Барбара Мори. И по 14 години од новелата, Барабара изгледа беспрекорно.

Руби денес има 40 годни, а неодамна на Инстаграм сподели фотографија на која нема шминка.

Buenos y hermosos días. ❤

A post shared by Barbara Mori (@delamori) on

Таа е баба на нејзината внука Мила. Нејзиниот син Серхио на 18 години стана татко.

Día de fotos. Maquillaje @daniellezama Pelo @jorgebeltranhair Benito Santos.

A post shared by Barbara Mori (@delamori) on

Останати вести од Радио Милева