Радио Милева
потврди

Се разведува Ана Радуловиќ: Во бракот на водителката се вмеша трето лице (фото)

Се разведува Ана Радуловиќ: Во бракот на водителката се вмеша трето лице (фото)

Водителката Ана Радуловиќ е на прагот да се разведе од Мирчет Радуловиќ, поранешниот учесник на натпреварот „Ѕвездите на Гранд“.

Како што пренесуваат медиумите и покрај приказните дека се е супер во нивниот брак, водителката решила да стави точка на бракот со Радуловиќ. Оваа информација ја потврдија пријателите на парот, меѓу нив и извесен колега на пејачката кој инсистирал на анонимност:

– Мирче ми кажа дека се разведуваат и дека во прашање е трето лице. Не сакаше да навлегува во детали – вели извор за „Скандал“, пренесува Република.рс

Иако водителката долго време тврдеше дека во нејзиниот брак сè функционира, се чини дека некои работи се променија.

Во оваа прилика Информер.рс ја контактирал Ана, но таа останала недостапна за коментар.

Фото: Принтскрин/Инстаграм/

Останати вести од Радио Милева