Радио Милева
не го најде вистинскиот

Се разделија месец дена откако се породи, а својата врска ја криеја: Овој човек беше големата љубов на Александра Радовиќ и татко на нејзиното дете (фото)

Се разделија месец дена откако се породи, а својата врска ја криеја: Овој човек беше големата љубов на Александра Радовиќ и татко на нејзиното дете (фото)

Познатата пејачка Александра Радовиќ ја има ќерката Нина со бизнисменот Александaр Зеремски за која е многу приврзана.

Александра своевремено долго ја криеше врската со Александар.

Заедничкиот живот го започнаа, јавноста дозна за нивната романса, а по една година врска дозна дека ќе добијат дете.

Пејачката го остави Зеремески само месец и половина по породувањето. Зошто – таа никогаш не откри.
Зеремски, инаку, од претходниот брак има уште две ќерки.

Да потсетиме, пред романсата со Зеремски, Александра беше во брак со тапанарот Дејан Николиќ Џони, со кој настапуваше во воениот оркестар. Таа се раздели од него по две години брак.

фото:Дамир Дервишагиќ/Инсатграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева