Радио Милева
враќање на заминатата

Се расправаше со Марија Шерифовиќ па го напушти натпреварувањето, еве како денес изгледа Дуња Поповиќ (ФОТО+ВИДЕО)

Се расправаше со Марија Шерифовиќ па го напушти натпреварувањето, еве како денес изгледа Дуња Поповиќ (ФОТО+ВИДЕО)

Стефан Бабиќ овој викенд премиерно го престави својот нов видео запис за својот сингл кој се вика „Главен сведок“.

Интересно е дека главан женска улога во овој спот има поранешната натпреварувачка во музичкото шоу на „Ѕвездите на Гранд“, Дуња Поповиќ.

Денес сите кои го гледаат ова шоу паметат дека Дуња е првата натпреварувачка која го напушти ова натпреварување, поради навредите кои тогаш и беа упатени од страна на жирито.

Имено тогаш Дуња беше русокоса, а денес е бринета.

Пејачот во кој Дуња ја има главната улога, Стефан Бабиќ, поприлично се има променето во изминативе неколку години. Имено тој станува се попопуларен на Инстаграм, а еве како тој и Дуња изгледаа во 2016 година.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Stefan Babic (@stefanbabicofficial)

Инаку во овој спот интересно е што Дуња глуми партнерка на Стефан. Поточно нивната врска доживува неуспех, а како тоа е скоцкано во еден видео запис, погледнете!

Останати вести од Радио Милева