Радио Милева
Со многу труд

Се’ пука на неа: Инди објави жешки кадри од теретана заедно со фитнес тренерот (фото)

Се’ пука на неа: Инди објави жешки кадри од теретана заедно со фитнес тренерот (фото)

Пејачката Индира Арадиновиќ Инди плени со својата харизма каде и да се појави, а тоа дополнително се истакнува откако ја зголеми самодовербата откако ослабе.

Во 2020 година го намалила желудникот поради тежинта , но не застана на намалување на килограмите, туку целосно ги променила своите животни навики.

Таа е редовна во теретана, па затоа е тонирана и тонирана до совршенство.

Со своите следбеници на Инстаграм, Инди споделува видеа и фотографии од теретана, што покажува колку напорно и напорно тренира за да ја одржи фигурата.

Таа работи на себе со помош на фитнес инструктор, па на нејзините 2стори“ се најдоа неколку секси кадри од нејзиното згодно тело.

Секако, од следбениците доби лавина пофалби.

фото:Инстагаграм Инди

Останати вести од Радио Милева