Радио Милева
Во тесно издание

Се’ пука: Дара Бубамара, им го помати умот на мажите! (фото+видео)

Се’ пука: Дара Бубамара, им го помати умот на мажите! (фото+видео)

Дара Бубамара ги истакна облините со комбинезон во боја на кожа и синџири преку градите.

Како и нејзините колешки, не одолеа на трендот за разубавување кај пластичен хирург, а нејзините гради е чудо како ги собра  во она што го облече.
За корекции и операции Дара досега, наводно, издвоила дури 45.000 евра. Гордо ги покажа резултатите и е презадоволна од својот изглед. Сепак, најголемо внимание привлекуваат  бујните гради на Дара. Па, затоа на новото инстаграм видео ги стави во преден план.

Пејачката облекла беж комбинезон, додека големото златно синџирче и ги „делеше“ на половина.

Фото: принтскрин/инстаграм/darabubamara_official

Останати вести од Радио Милева