Радио Милева

Се појави во „Ѕвездите на Гранд“, се омажи за фудбалер и исчезна од сцена – вака денес изгледа Силвија Недељковиќ! (фото)

Се појави во „Ѕвездите на Гранд“, се омажи за фудбалер и исчезна од сцена – вака денес изгледа Силвија Недељковиќ! (фото)

Силивија Недељковиќ учествуваше во третата сезона на „Ѕвездите на Гранд“ која се емитуваше во 2007 година.

Исто така се проба како водителка на ова музичко шоу, заедно со нејзиниот колега Немања Стевановиќ. Сними неколку песни, а потоа исчезна од сцената.

Во меѓувреме се омажи за некогашниот голман на Црвена Ѕвезда, Саша Стаменковиќ со кого има деца и живее во странство.

Еве како денес изгледа Силвија Недељковиќ.

фото:Фејсбук

Останати вести од Радио Милева