Радио Милева
дали е можно да изгледа вака

Сe појави фотографија од која ќе се изненадите: Бремената Ана Кораќ во крупен кадар пред огледало (фото)

Сe појави фотографија од која ќе се изненадите: Бремената Ана Кораќ во крупен кадар пред огледало (фото)

Старлетата и поранешна учесничка на реалното шоу „Задруга“ Ана Кориќ во август објави дека е бремена и дека се повлекува од социјалните мрежи и медиумите.

Ана одлучила да ужива во мирот за време на бременоста. Старлетата е во 6-ти месец од бременоста и речиси никаде ја нема. Како што важи за една од најатрактивните дами од српската јавна сцена, која посветува многу време на својот изглед, сите се прашуваат како изгледа сега Ана кога е бремена!

На социјалните мрежи сега се појави фотографија од Кораќ која буквално блеска во шестиот месец! Нејзиниот стомак се гледа, а многумина ги тријат очите бидејќи фигурата и останала иста.

Ана дошла во еден белградски салон да се дотера, да ја поправи косата и шминката, и да позира, а старлетата се подготвувала за интервју во емисијата „Премиер“.

 

Ана пред интервјуто се сликала држејќи се за стомакот, како што тоа обично го прават трудниците и не ја симнала насмевката од лицето. Сепак, она што никој не можеше да не го забележи е дека не можете да видите дека Ана е бремена со ништо друго освен со стомакот!

Фото:Принтскрин/Инстаграм/Пинк

Останати вести од Радио Милева