Радио Милева

Се опушти на високите температури: Познатата пејaчка топлес среде плажа! (фото)

Се опушти на високите температури: Познатата пејaчка топлес среде плажа! (фото)

Со доаѓање на топлото време и високите и темеператури познатите јавни личност заминаа на одмор и на кратко да ги наполнат батериите пред летната сезона.

Познатата српска пејачка одлучи овој пат да се одмори на Црногорското приморје. Пејачката Марина Тадиќ секое лето се одмара во Црна Гора, а оваа година одличи порано да отиде на својата омилена дестинација.

На одмор замина со нејзината пријателка и традиционално ја посети нудистичката плажа. Марина се ослободи од горниот дел на костимот за капење, па ги запали социјалните мрежи.

фото: инстаграм

 

Останати вести од Радио Милева