Радио Милева

Се омажи познатата учесничка во „Ѕвездите на Гранд“, а сите гледаа во едно кај невестата! (фото)

Се омажи познатата учесничка во „Ѕвездите на Гранд“, а сите гледаа во едно кај невестата! (фото)

Познатата учесничка во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, Кристиња Матановиќ вчера заплови во брачните води.

Кандидатката од познатото музичко шоу на социјалните мрежи сподели фотографија од нејзиниот важен ден.

Очигледно дека идната пејачка на Гранд се погрижила за сите детали околу свадбата, за да се изгледа како што сака таа. Но, во едно сите гледаа – нејзинното деколте кое беше на мегдан.

‘Da se opet rodim , zivot bii ti dao ‘ ❤

A post shared by Krstinja Todorović Official (@krstinjamatanovic_) on

 

фото: Принскрин/јутуб

Останати вести од Радио Милева