Радио Милева
од бујно побујно

Се надмина и самата себе: Градите на Дара Бубамара никогаш побујни – изгледа како да ќе пукнат (фото)

Се надмина и самата себе: Градите на Дара Бубамара никогаш побујни – изгледа како да ќе пукнат (фото)

Пејачката Дара Бубамара е позната по исклучително предизвикувачкото облекување, а овој пат се чини дека се надмина себеси со своето деколте.

Дара Бубамара на еден настап се појави во огнено црвен комбинезон со огромно деколте.

– Сега сум на диета, планирав да имам 55 килограми. Одмарам во јануари, одам во Дубаи, ќе бидам со друштвото – вели Дара Бубамара.

Се нижеа коментарите за изгледот на Дара, па многумина тврдат дека таа се надминала себеси со оваа огнена комбинација.

Бујните гради за малку ќе испаднеа од длабокото деколте, кое допираше до папокот, но тоа ни малку не и пречеше на Дара.

фото:Инстаграм/Ало.рс принтскрин

Останати вести од Радио Милева