Радио Милева
„Си полни очи“

„Се’ ме интересира таму“: Наташа Беквалац сака да посетува секс – шоп и отворено си признава

„Се’ ме интересира таму“: Наташа Беквалац сака да посетува секс – шоп и отворено си признава

Како и нејзините хитови, Наташа Беквалац е позната и по турбулентниот живот што го водеше, а пејачката отворено зборува за медиумите за своите погрешни избори.

Сега е Ната за „Хелоу“ се навраќала на претходните врски и открила дека била со мажи кои финансиски ја искористувале, а потоа признала дека почесто посетувала еротски продавници отколку свети места.

– Во мојот живот се гледа дека не посетувам манастири и цркви, но верувам во Господ – изјави Ната.

На прашањето дали оди во друга крајност и оди во еротски продавници, таа со насмевка рече:

– Бев во секс шоп, но не пазарев, гледав. Искрено, се што видов ме интересираше – признала, а потоа се навратила на својот бурен .

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)

-Имам искуство со машки спонзоруши, тоа веќе не ме интересира, сега би знаела да ги препознаам. Не ги разбирам жените кои се одлучиле за сологамија, тоа сепак не е мој избор, тие избори им ги оставам на оние кои се поглупави од мене – ни изјави пејачката и откри дека утеха бара во храната поради недостаток на љубов.

– Девојките во последно време се многу гладни за емоции. На пример, имам прејадување во вечерните часови, бидејќи тоа компензира за она што ми треба емоционално. Значи, не се виновни девојките што се дебели, туку мажите – таа о сподели својот од истакнува дека и покрај интересниот живот што го водела, не планира своето животно искуство да го сподели со пошироката јавност.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)

– Не размислувам да снимам филм или книга за мојот живот, тоа би било многу егоцентрично во овој момент. Немаше да се гордеам со себе кога сега би ми паднало на ум нешто такво – објаснила Наташа и открила дека закажала термин за уште еден концерт во Арена, иако претходниот бил постресен од сите три разводи.

– Закажав концерт во Арена, јас сум жена која се враќа кај својот мачител. Искрено, концертот во Арена ми беше по стресен од разводот. Кога ќе се разведеш, емоцијата е јасна, страдаш пред тоа, а кога ќе дојде до развод, тој веќе е решен. Не беше тешко да им објаснам на моите деца зошто се разведувам, паметни се и разбраа – заклучува пејачката за Ало.рс

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)

Наташа наскоро ќе замине на закажана турнеја во САД, а сега призна дека е нервозна и дека ова ќе биде прв пат да оди во „ветената земја“.

– Не сум подготвена за американската турнеја, не знам што ме чека таму, првпат заминувам. Никогаш претходно не сум ја посетила Америка приватно или деловно. Нема да пеам на странски јазик, бидејќи мислам дека тамошните луѓе се желни за локална музика. Штом се вратам во Србија ќе издадам нов албум – изјави таа.

фото:АТА Images/Instagram

Останати вести од Радио Милева