Радио Милева
рај на земјата

Се’ изгледа магично: Цеца ужива на Малдиви, а глетката изгледа нереално (фото+видео)

Се’ изгледа магично: Цеца ужива на Малдиви, а глетката изгледа нереално (фото+видео)

Најголемата балканска ѕвезда Цеца Ражнатовиќ моментално заедно со внукот ужива на Малдивите, а на социјалните мрежи често споделува магични кадри од оваа луксузна дестинација.

Имено, Цеца снимила нереално зајдисонце на островот кое ја маѓепсала и самата пејачка која сето тоа го објави на „стори“.

Да потсетиме, Анастасија не отиде со семејството на оваа луксузна дестинација бидејќи замина во Катар на светското првенство за да го бодри своето момче Немања Гудељ кој е дел од српската репрезентација.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic)

На патувањето не можеше да им се придружи ниту ќерката на Лидија, Хелена, бидејќи има обврски за училиште.

фото:Инсатграм/Блиц ТВ

Останати вести од Радио Милева