Радио Милева
уникатна привилегија

Се гледа дека на Карлеуша и недостасува љубов: Гола во постела си го милува мачето (ФОТО)

Се гледа дека на Карлеуша и недостасува љубов: Гола во постела си го милува мачето (ФОТО)

Српската поп-фолк дива Јелена Карлеуша секојдневно потврдува дека е вистински мајстор за скандали. Русокосата знае како да го привлече вниманието и на медиумите и фокусот на јавноста преку социјалните мрежи.

Така, таа  на приказните својот Инстаграм профил објави ново видео кое предизвика големо внимание. Во него Карлеуша распослана гола во бела постела си го гали и милува мачето, со што предизвика ерупција од воздишки, копнежи, желби и страсти, особено кај своите машки обожаватели .

Бидејќи е познато дека Карлеуша  обожава животни, веруваме дека мачката живее подобро од повеќето наши граѓани.

Патем, ја има и таа уникатна привилегија да спие и да се милува и бакнува со голата Карлеуша!

Нешто за што сонуваат милиони вистински мажи, а веројатно и… одреден број жени!?

Фото: Инстаграм принтскрин/karleusastar

 

Останати вести од Радио Милева