Радио Милева
Таа е вистинската

Саша Ковачевиќ за љубомората во врската: „Со Зорана се слушаме 105 пати дневно“

Саша Ковачевиќ за љубомората во врската: „Со Зорана се слушаме 105 пати дневно“
фото:саша ковачевиќ/инстаграм

Српскиот пејач Саша Ковачевиќ е миленик на женската популација, но неговото срце го освои убавата Зорана за која тој зане дека е жената на неговиот живот.

Неодамна се шпекулираше дека Саша ќе стане татко, но менаџерот на пејачот ги негираше ваквите гласини. Сега за магазиноит Свет, Ковачевиќ зборуваше за неговата љубовна врска, љубомората, бракот…

На прашањето дали неговата девојка е љубоморна тој вели:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sasa Kovacevic (@sashakovacevic)

-Уф (смеа) Кога сум на тренинг ме бара бапрем петпати. Сега е ладно па со брат ми тренираме сами во теретана, бидејќи така повеќе ни одговра. Ние генерално се слушаме 105 пати дневно. Шегата на страна потполно е нормална, таа најмногу ја разбира природата на мојата работа, како и во однос на поранешните. Мене тоа многу ми значи, вели Саша коментирајќи ја врската со Зорана, а кога е свадба во прашање и двајцата би сакале тоа да се случи на некоја егзотична дестинација.

Останати вести од Радио Милева