Радио Милева
стави потпис во матично?

Саша Ковачевиќ се ожени во тајност?

Саша Ковачевиќ се ожени во тајност?

Пејачот Саша Ковачевиќ во емисијата „Премиера“ откри дека се оженил.

Саша веќе три години е во емотивна врска со својата избраничка Зорана Тасовац. Бидејќи некое време се шпекулираше дека пејачот и неговата избраничка ќе запловат во брачните води, пејачот сега откри дали се се оженил.

„Се оженив, во меѓувреме. Чекав да ме прашате“, одговори Ковачевиќ.

Дали се шегувал или навистина правел свадба во тајност останува да видиме.

фото: принтскрин/инстаграм/bs.photografia/bojan stanic

Останати вести од Радио Милева